Ми вирішуємо Ваші технічні задачі

 

Завод Кран-Технологія є підприємством середнього і важкого машинобудування, головним направленням діяльності – виконання завдань, поставлених Замовником. Досвід роботи більше 10 років з виробництва вантажопідйомного, технологічного обладнання і більше 50 років по виготовленню котельного обладнання ВАТ «Укренергочормет» – дозволяє кваліфіковано підібрати для Вас найбільш вивірене рішення Вашої технічної задачі.

Колектив підприємства має багатий досвід у виробництві вантажопідйомного обладнання, металоконструкцій, котлового обладнання, щогл стільникового зв’язку і т.д.

Територіально виробничі потужності компанії розташовуються на території «Укренергочормет» в межах міста в районі комбінату «Запоріжсталь». Підприємство має у своєму розпорядженні повну технологічну базу (в тому числі обладнанням, спеціалізованим атестованим персоналом, технічною документацією) для виконання замовлення від отримання технічного завдання до відвантаження продукції або виконання монтажних робіт «під ключ».

Сфера діяльності

Завод Кран-Технологія спеціалізується на проектуванні, виготовленні, модернізації та ремонті підйомно-транспортних машин, нестандартного обладнання, металоконструкцій різної складності, а також систем дистанційного керування кранами і промисловими машинами. Так само підприємство надає послуги з плазмового різання листового металопрокату на машині плазмового різання з ЧПУ, виготовлення гнутих профілів з листового металу різної форми (швелер, кут, труба, C – подібний профіль, Z – подібний профіль і т.д.)

  Політика якості

Висока якість продукції, що виробляється забезпечується впровадженою системою управління якістю, яка охоплює всі сфери діяльності компанії в тому числі внутрішні процеси, що підтверджено відповідними сертифікатами.

Ключові принципи політики якості:

  • Постійне впровадження змін в роботу всіх функцій і підрозділів для досягнення цілей якості з найменшими витратами і в максимально можливий термін (принцип безперервного вдосконалення).
  • Орієнтація на споживачів як на головне джерело доходів підприємства. Забезпечення максимальної задоволеності всіх споживачів компанії на всіх ринках збуту.
  • Безперервне реагування на зміну бізнес оточення підприємства, з метою забезпечення постійного максимального відповідності вимогам і потребам всіх зацікавлених сторін.

Відділ продажів:

+38(068)410-45-00

+38(066)410-45-00

+38(093)410-45-00

+38(061)239-51-85

e—mail: sbut@ktkran.com.ua