Установка радіоуправління, дистанційне керування краном

На сучасних підприємствах гостро встає питання оптимізації кадрових ресурсів. Наша пропозиція дозволить вам оптимізувати вантажно-розвантажувальні операції за допомогою керування вантажним пристроєм по радіо каналу. Також пропонуємо оптимізувати витрати енергії за допомогою встановлення частотних перетворювачів.

            Наше підприємство в жовтні 2019 р виконало роботи на великому машинобудівному підприємстві в Сумській області роботи з переведення електромостового двухбалочного крану в/п 5 т на управління з підлоги з установкою перетворювачів частоти «під ключ», включаючи розробку та затвердження проекту, монтажні та пуско-налагоджувальні роботи.

            Установка перетворювачів частоти дозволила встановити швидкість пересування крана 32 м / хв. і швидкість вантажного візка 20 м / хв. При цьому допускається можливість управління з кабіни так і з підвісного пульта.

Варіанти управління з підлоги:

  1. За допомогою підвісної пульта управління (кріпиться на підвісному гнучкому кабелі)
  2. За допомогою дистанційного керування по радіоканалу.

З огляду на технологічні особливості виробництва і режим роботи фахівці компанії «КРАН-ТЕХНОЛОГІЇ» допоможуть вибрати найбільш підходящий під Ваші потреби варіант перекладу на управління з підлоги. У більшості випадків в комплекс робіт включає і модернізацію схеми управління крана, наприклад, для забезпечення більш плавної роботи механізмів, збільшення точності позиціювання, виняток розгойдування вантажу при переміщенні зменшення швидкості пересування електротельфера, вантажного візка і крана.

У комплексі робіт по модернізації – схеми управління можуть бути замінені:

  •  Виконавчі механізми приводів переміщення і підйому крана; Установка частотних перетворювачів (плавний пуск / зупинка, широкий діапазон регулювання швидкостей і режимів роботи);
  • Переклад на тиристорне управління (мінімізація технічного обслуговування, підвищена надійність апаратури управління);
  • Модернізація типу струмопроводу живлення до крану / кранової візку.

Підвісна пульт управління

            Даний варіант полягає в управлінні механізмами крана за допомогою кнопкового пульта, підвішеного на гнучкому кабелі з тросом. Кабель кріпиться до вантажного візка або електротельфером і посилюється сталевими тросами, для запобігання обриву і відключення навантаження на керуючі контакти.

Кабель підвішується на оптимальній висоті для безпечного управління і переміщення крана по виробництву.

            Недоліком даного типу управління – неможливість дистанційної роботи з вантажопідйомним механізмом. Підвісна пульт управління має на увазі постійне перебування оператора поруч з вантажем, неможливість роботи при наявності перешкод на шляху проходження вантажопідйомного механізму (перегородки, громіздке обладнання).

Встановлення радіокерування

Комплект радіоуправління відкриває великі можливості управління механізмами крана. Управління по радіоканалу дає можливість оператору керувати технологічним процесом дистанційно, зникає «прихильність» до крана, як у випадку з підвісним пультом. До пульта радіоуправління можна підвести управління допоміжними механізмами – грейфер, електромагніт і інше обладнання.

  1. Існує два види апаратури радіокерування:
  2. Кнопковий пульт управління (забезпечує управління одне (двох) швидкісними системами).
  1. Джойстиковий пульт управління (забезпечує управління багато швидкісними механізмами до 5 швидкостей) – використовується для управління складними і високотехнологічними кранами, має великий набір функцій, може використовуватися в комплекті з частотно-регульованим приводом і тиристорним керуванням. Джойстикові пульт управління дуже зручно кріпиться на поясі або на плечових лямках і дозволяє стропальнику звільнити обидві руки для безпечного виконання такелажних робіт. Джойстики мають проміжну фіксацію положень, що захищає від випадкового «зачіпання» при здійсненні такелажних робіт. Широке різноманітність додаткових кнопок і перемикачів дозволяє налаштувати на джойстику управління навісним обладнанням (магніт, грейфер).
  2. Система радіоуправління досить просто освоюється стропальниками і технічними фахівцями підприємств. За підсумками пусконалагоджувальних робіт фахівці підприємства «КРАН-ТЕХНОЛОГІЯ» проводять навчання з управління системою.

            Співпраця з нашим підприємством – це завжди вигідна інвестиція. Завдяки досвідченим фахівцям і потужній технічній базі ми готові знайти і реалізувати найбільш вигідний варіант модернізації техніки, який забезпечить позитивний економічний ефект без зайвих фінансових витрат і при мінімальному терміні простою під час реконструкції або модернізації вантажопідйомної техніки.