Частотний привід, перетворювач частоти
Модернізація / Реконструкція приводу крана на частотне або тиристорне управління і переклад управління крана з підвісного пульта і / або радіоуправління
Мостові крани є найбільш поширеним видом вантажопідйомного обладнання і широко використовуються в гірничодобувній, металургійній, машинобудівній та інших сферах, де в виробничий процес включені вантажно-розвантажувальні роботи. Модернізація приводу крана є вигідною альтернативою дорогої заміни техніки.
В умовах жорсткої конкуренції необхідною умовою успішного функціонування підприємства є ефективна оптимізації виробництва.
МОДЕРНІЗАЦІЯ КРАНА НА ЧАСТОТНИЙ ПРИВІД
Більшу частину вантажопідйомної техніки, яка використовується в нашій країні, складають моделі випуску 1960-1980 р Їх перевагою є великий запас міцності металоконструкцій. Однак по робочих параметрах вони значно поступаються сучасним аналогам. Купівля нового обладнання під силу не кожному підприємству. Тому послуга з модернізації управління приводу крана в Україні користується високим попитом.
Частотний перетворювач – це пристрій, який регулює швидкість обертання електродвигуна шляхом варіювання частоти напруги, що подається на агрегат. Установка частотного перетворювача на привод є ефективним способом поліпшення робочих характеристик крана, забезпечуючи:
– плавність розгону и гальмування при переміщенні, Запобігання розгойдування и обрівів вантажу;
– економне витрачання електроенергії;
– збільшення точності операцій і скорочення часу позиціонування завдяки можливості роботи на малих доводочних швидкостях;
– скорочення практично вдвічі ударних осьових і радіальних навантажень;
– зниження рівня шуму в робочій фазі;
– запобігання перегріву двигуна;
– можливість підключати трифазний мотор до однофазної електромережі без втрати потужності вантажопідйомного механізму;
– зниження механічних навантажень на металоконструкції і інші елементи крана під час робочого процесу.
ПЕРЕВАГИ МОДЕРНІЗАЦІЇ / РЕКОНСТРУКЦІЇ ПРИВОДУ КРАНА
За допомогою установки частотного або тиристорного перетворювача на привод можна без заміни двигуна успішно вирішити ряд завдань:
Продовжити термін експлуатації крана;
Знизити частоту і масштаби поломок;
Збільшити тривалість інтервалів між плановим технічним обслуговуванням;
Підвищити енергоефективність, продуктивність і безпеку експлуатації;
Забезпечити дбайливе поводження з вантажем;
Спростити техніку управління.