Частотний привід, перетворювач частоти

Модернізація / Реконструкція приводу крана на частотне або тиристорне управління і переклад управління крана з підвісного пульта і / або радіоуправління

Мостові крани є найбільш поширеним видом вантажопідйомного обладнання і широко використовуються в гірничодобувній, металургійній, машинобудівній та інших сферах, де в виробничий процес включені вантажно-розвантажувальні роботи. Модернізація приводу крана є вигідною альтернативою дорогої заміни техніки.

В умовах жорсткої конкуренції необхідною умовою успішного функціонування підприємства є ефективна оптимізації виробництва.

МОДЕРНІЗАЦІЯ КРАНА НА ЧАСТОТНИЙ ПРИВІД

Більшу частину вантажопідйомної техніки, яка використовується в нашій країні, складають моделі випуску 1960-1980 р Їх перевагою є великий запас міцності металоконструкцій. Однак по робочих параметрах вони значно поступаються сучасним аналогам. Купівля нового обладнання під силу не кожному підприємству. Тому послуга з модернізації управління приводу крана в Україні користується високим попитом.

            Частотний перетворювач – це пристрій, який регулює швидкість обертання електродвигуна шляхом варіювання частоти напруги, що подається на агрегат. Установка частотного перетворювача на привод є ефективним способом поліпшення робочих характеристик крана, забезпечуючи:

– плавність розгону и гальмування при переміщенні, Запобігання розгойдування и обрівів вантажу;

 – економне витрачання електроенергії;

 – збільшення точності операцій і скорочення часу позиціонування завдяки можливості роботи на малих доводочних швидкостях;

 – скорочення практично вдвічі ударних осьових і радіальних навантажень;

 – зниження рівня шуму в робочій фазі;

  – запобігання перегріву двигуна;

 – можливість підключати трифазний мотор до однофазної електромережі без втрати потужності вантажопідйомного механізму;

 – зниження механічних навантажень на металоконструкції і інші елементи крана під час робочого процесу.

ПЕРЕВАГИ МОДЕРНІЗАЦІЇ / РЕКОНСТРУКЦІЇ ПРИВОДУ КРАНА

За допомогою установки частотного або тиристорного перетворювача на привод можна без заміни двигуна успішно вирішити ряд завдань:

Продовжити термін експлуатації крана;

Знизити частоту і масштаби поломок;

Збільшити тривалість інтервалів між плановим технічним обслуговуванням;

Підвищити енергоефективність, продуктивність і безпеку експлуатації;

Забезпечити дбайливе поводження з вантажем;

Спростити техніку управління.